Akú nádej majú priniesť koncipienti našej advokácii? SAK vyhlasuje súťaž.

Akú nádej a budúcnosť majú pre našu advokáciu koncipienti? Aj na to sa pýta Slovenská advokátska komora. Koncipienti dostanú možnosť vyjadriť svoje pohľady prostredníctvom tohtoročnej súťaže.

Akú nádej majú priniesť koncipienti našej advokácii? SAK vyhlasuje súťaž.

Predsedníctvo Slovenskej advokátskej komory a Redakčná rada Bulletinu slovenskej advokácie vyhlasujú literárnu súťaž pre advokátskych koncipientov o najlepšiu esej alebo fejtón na tému: Koncipienti: nádej a budúcnosť advokácie?!

Podmienky súťaže:

  1. Na súťaži sa môže zúčastniť každý advokátsky koncipient zapísaný v zozname koncipientov Slovenskej advokátskej komory ku dňu uzávierky súťaže.
  2. Uzávierka súťaže je 30. október 2017.
  3. Cena pre víťaza 500 € bude odovzdaná na seminári advokátskych koncipientov.
  4. Príspevky v rozsahu maximálne 5 normostrán ( 9000 znakov vrátane medzier) zasielajte na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. spolu s označením „súťaž pre advokátskych koncipientov“ a uvedením údajov o autorovi, mena školiteľa a dátum zápisu autora do zoznamu advokátskych koncipientov.
  5. Víťazná práca bude uverejnená v Bulletine slovenskej advokácie.
  6. Anonymizované príspevky posúdi, súťaž vyhodnotí a víťaza určí trojčlenná komisia zložená z členov Redakčnej rady Bulletinu slovenskej advokácie a predsedníctva komory do 30. októbra 2017.

Prihlásiť sa môžete do 30. októbra 2017.

Zdroj: SAK