O novinách

PravneNoviny.sk pravidelne prinášajú odborné články a analýzy zo sveta práva. Ich hlavný cieľom je byť odborným, kvalitným a spoľahlivým zdrojom právnych a daňových informácií, ktoré môžete čítať kdekoľvek ste, v práci pred počítačom alebo keď ste v pohybe vo svojom mobile. Našou cieľovou skupinou sú nielen členovia právnických profesií a justície ale tiež podnikatelia, manažéri a široká verejnosť so záujmom o právo.

Zakladateľov a členov redakcie právnych novín spájajú spoločné ciele a hodnoty. Prinášať zrozumiteľné a aktuálne informácie z rozličných právnych odvetví s vysokou pridanou hodnotou pre prax a podnikanie.

Právne noviny vychádzajú aj vo forme publikácie (formát PDF), a to vždy raz za dva kalednárne mesiace. Právne noviny sú vydávané pod medzinárodným štandardným číslom seriálovej publikácie - ISSN 2454-0048.

Pre viac informácií o projekte PravneNoviny.sk ako aj o možnostiach prípadnej spolupráce nás nevahájte kedykoľvek kontaktovať prostredníctvom emailu na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo telefonicky na +421904 979 919.

Vaše PravneNoviny.sk