Konferencia Legal Summit 2020

Nezávislá konferenčná platforma Tech Events, ktorá organizuje podujatia v rôznych oblastiach prináša novú konferenciu Legal Summit 2020. Konferencia sa bude konať 14.12.2020 a bude vysielať naživo zo Smart City Hub štúdia. Okrem zaujímavých a veľmi aktuálnych tém uvidíte aj množstvo nemenej zaujímavých hostí a diskutérov.

Redakcia 08. 12. 2020 1 min.

Prvý ročník konferencie nesie podtitul JUSTICE REVIVAL.

Tento symbolický názov skrýva tému, ktorá rezonuje v celej našej spoločnosti. Tech Events pripravila už dvadsiatu konferenciu v poradí, čo zaručuje špičkové témy, kvalitnú organizáciu a zaujímavé diskusie. Aj napriek špecifickému zameraniu je konferencia určená širokej verejnosti a prináša inovatívne témy, ktoré môžu pomôcť akcelerovať vnímanie, ako aj procesy v tejto oblasti.

V jednej z diskusií – Práva duševného vlastníctva a ich ochrana môžete v úlohe moderátora uvidieť aj Lukáša Steinigera, ktorý bude reprezentovať Právne Noviny.

Vzhľadom na nevyhnutné opatrenia môžete bezpečne sledovať online video diskusie s odborníkmi. Z podujatia bude vyhotovený aj audio záznam vo forme podcastov z diskusií.

Viac info a rezervácia miesta: www.legalsummit.sk

Sme hrdí, že sme sa mohli stať mediálnymi partnerom konferencie Legal Summit 2020.