Legislatívne správy: máj vydanie 2.

Aj v dnešnom vydaní Legalshot-u vám prinášame najhorúcejšie legislatívne novinky. Bude sa môcť pacient konečne domôcť náhrady školy od poskytovateľa zdravotnej starostlivosti? Zapíše obchodný register váš návrh už do 24 hodín, či dokonca máte aj vy nárok na príspevok na vášho prváčika? Čítajte, aby ste vedeli viac.

Legislatívne správy: máj vydanie 1.

Posledné obdobie bolo bohaté na poslanecké návrhy zákonov, a preto vám prinášame výber z nich, aby ste boli vždy o krok vpred. Dnes sa dočítate, že onedlho vás môže sobášiť aj poslanec Národnej rady, kedy môžete spievať cudziu štátnu hymnu či ako dlho je platný váš podpis na petícii za referendum.

Legislatívne správy: apríl vydanie 5.

V dnešnom legal shot-e ponúkame návrhy zákonov čerstvo predložených Národnej rade. O tom či sa budú poslanecké platy zvyšovať len o toľko, o koľko sa zvyšujú platy bežných zamestnancov, či sa oplatí ešte zatajovať svoje príjmy a aj to, ako naplno využívať svoje právo na informácie sa dočítate v tomto rýchlom zdroji legislatívnych návrhov.

Legislatívne správy: apríl vydanie 4.

Národnej rade Slovenskej republiky bolo v poslednom období predložených hneď niekoľko podstatných, ale aj zaujímavých návrhov zákonov. My vám prinášame výber z nich.

Legislatívne správy: apríl vydanie 2.

Národná rada sa v poslednom týždni uzniesla na prijatí balíka nových zákonov, my Vám z nich vyberáme tie najzaujímavejšie.

Legislatívne správy: apríl vydanie 1.

Dnes Vám znovu, ako každý utorok, prinášame informácie o nových návrhoch zákonov v parlamente. Prijali by ste takéto zmeny?

Legislatívne správy: marec vydanie 4.

Dnes sme tu znovu s pravidelnou dávkou informácií z oblasti nových návrhov zákonov.

Legislatívne správy: marec vydanie 3.

Prinášame Vám krátky prehľad nedávno navrhnutých zákonov, ktoré by Vás mohli zaujímať.

Legislatívne správy: marec vydanie 2.

Aj dnes Vám prinášame prehľad nových návrhov zákonov. 

Legislatívne správy: marec vydanie 1.

Dnes Vám znovu prinášame prehľad nových návrhov zákonov.