Praktický workshop pre pokročilých DPO Bootcamp III., 24.-25. jún 2020

Oblasť ochrany osobných údajov dnes predstavuje pre spoločnosti mnohé výzvy. QuBit Academy preto v spolupráci s Tatianou Valentovou, odborníčkou na súkromie a osobné údaje, prinášajú unikátny 2-dňový workshop pre pokročilých, ktorý sa bude konať už 24. - 25. júna 2020. Workshop je zameraný na reálne riešenie problémov, s ktorými sa zodpovedné osoby za ochranu osobných údajov, právnici, či manažéri najčastejšie stretávajú. Čakajú na Vás dva dni plné praktických ukážok a návrhov na vyriešenie pálčivých otázok.

Redakcia 18. 06. 2020 2 min.

Cieľom workshopu je vytvoriť priestor pre otvorenú diskusiu a zdieľanie skúseností medzi účastníkmi a odborníkmi. Nebude chýbať ani príjemný networking, vďaka ktorému majú účastníci workshopu možnosť neformálne diskutovať s ďalšími profesionálmi v tejto oblasti. Veríme, že po náročnom období práce z home officu, Vám čas strávený v krásnom podtatranskom prostredí Veľkej Lomnice v kruhu top odborníkov padne určite vhod.

OBSAH WORKSHOPU

  • Udržateľnosť zavedených pravidiel na ochranu osobných údajov, čo všetko musí DPO sledovať v rámci legislatívy, rozhodovacích právomocí, usmernení
  • Špecifiká pri spracúvaní osobných údajov
  • Vybrané metodiky v kontexte EÚ, usmernení Výboru (WP29), nové prvky v rámci rozhodovacej praxe v členských štátoch
  • Vybrané odborné témy (bezpečnosť vs. posúdenie vplyvu, DPIA v jednotlivých členských štátoch,...)

Pozrite si kompletný obsah workshopu tu >>>

Lektorkou workshopu je Tatiana Valentová, ktorá je špecialistkou v oblasti ochrany osobných údajov. Svoje bohaté skúsenosti získala najmä ako vrchná inšpektorka Úradu na ochranu osobných údajov Slovenskej republiky a riaditeľka odboru kontroly. Vďaka svojmu dlhoročnému pôsobeniu v oblasti ochrany a bezpečnosti informácií na pozícii bezpečnostného analytika má skúsenosti s praktickou aplikáciou bezpečnostných opatrení slúžiacich na ochranu informácií, ako aj s aplikáciou legislatívy a medzinárodných noriem pri ich príprave.

Pozvanie do diskusie prijala aj pani Lucia Bezáková z Odboru právnych služieb Úradu na ochranu osobných údajov SR, ktorá sa téme osobných údajov venuje od roku 2012. Podieľala sa na viacerých legislatívnych prácach k zákonu č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a tiež na novelizácii tohto zákona.

Počet miest na workshop je limitovaný, preto sa neváhajte registrovať ešte dnes s 10% zľavou* za výhodnú cenu 356 EUR (bez DPH), namiesto pôvodnej ceny 396 EUR (bez DPH).

Do poznámky uveďte kód: PRAVNENOVINY10.

REGISTRAČNÝ FORMULÁR nájdete na stránke https://qubitacademy.com/dpo-bootcamp-iii/registracia-dpo-bootcamp/

Nezmeškajte tak možnosť stať sa členom komunity osôb zodpovedných za ochranu osobných údajov a vymieňať si skúsenosti z praxe s ďalšími odborníkmi.

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom workshopu, kontaktujte Petru Melovú, emailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo telefonicky na čísle +421 905 662 169.