XI. ročník Vianočného futsalového turnaja právnických povolaní

Občianske združenie Učená právnická spoločnosť, o. z. (UčPS) v spolupráci so zástupcami právnických povolaní organizuje jedenásty (XI.) ročník športovo-spoločenského podujatia známeho v právnickej obci pod názvom Memoriál Milana Hanzela, ktorý sa tento rok organizuje pod názvom „Vianočný turnaj právnických povolaní o putovný pohár Milana Hanzela”.

Redakcia 20. 11. 2019 1 min.

Dátum: 15.12.2019 (nedeľa)

Miesto: Športová hala Pasienky - EUROVIA Aréna (Trnavská cesta 29, Bratislava)

Čas: od 10.00 do 17.00 (18.00 hod.) - zmena času vyhradená

Turnaja sa zúčastnia okrem advokátov aj mužstvá právnikov NS SR, právnikov MS SR, vysokoškolských pedagógov, sudcov, prokurátorov, notárov, exekútorov, UčPS, prípadne aj zahraničné mužstvá právnych profesií

Vstupné: 0,-

PRÍĎTE NÁS POVZBUDIŤ!

Pripravený je sprievodný program vrátane občerstvenia na vianočný spôsob aj pre nehráčov, rodinných príslušníkov, ostatné kolegyne advokátky a kolegov advokátov. Pre najmenších bude pripravený detský športový kútik i tvorivý kútik v malej telocvični, polovica ktorej bude tento rok po celý čas turnaja vyhradená iba na aktivity pre deti.

Link na stránku organizátora s komplexnými informáciami tu: http://www.ucps.sk/zakladne_informacie_MMH_2019

V prípade otázok neváhajte napísať e-mail na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Zdroj: Slovenská advokátska komora